Lumikuningatar näytösten ryhmäjaot

1.Näytöksessä (klo 11-12.30) esiintyvät ryhmät:

-EDU ryhmät (Minit, Säihkeet, Hohteet, Lumot ja Loisteet)

-Aikuisten kisakoreografian tanssijat

-Maanantai Show alkeet 5-6v klo 17-17.45 (POROT). Tanssiopena Vilma

-Maanantain Show alkeet 10-12v klo 16.30-17.30 (JÄÄKUKAT) Tanssiopena Minttu

-Maanantai Show jatko 13-15v klo 18.30-19.30 (RUUSUT). Tanssiopena Minttu

-Maanantai Showjazz aikuiset klo 19.30-20.30 (REVONTULET). Tanssiopena Minttu

-Tiistai DANCE alkeet/keskitaso 7-9v klo 16-17 (VARKAAT). Tanssiopena Linnea

-Tiistai Lastentanssi 3-4v klo 17-17.45 (LUMIHIUTALEET). Tanssiopena Jenna ja Linnea

-Tiistai Show jatko 10-12v klo 18.30-19.30 (SEIREENIT). Tanssiopena Eve

-Keskiviikko Baletti alkeet 5-6v klo 17.45-18.30 (PUPUT). Tanssiopena Linnea

-Torstai Taaperotanssi 1-3v klo 17-17.45 (REKIRETKI). Tanssiopena Noora K.

-Perjantai DANCE alkeet/keskitaso 10-12v klo 15.30-16.30 (KORPIT). Tanssiopena Jenna ja Fiona

-Perjantai Commercial pojat alkeet 7-12v klo 17-18 (LINNAN VARTIJAT). Tanssiopena Fiona

__________________________________________________

2.Näytöksessä (klo 13.30-15) esiintyvät ryhmät:

-EDU ryhmät (Minit, Säihkeet, Hohteet, Lumot ja Loisteet)

-Aikuisten kisakoreografian tanssijat

-Maanantai Show alkeet 7-9v klo 17.30-18.30 (KORPIT). Tanssiopena Minttu

-Tiistai Commercial alkeet/keskitaso 10-12v klo 17-18 (LINNAN VARTIJAT). Tanssiopena Noora P.

-Tiistai Show alkeet 5-6v klo 17.45-18.30 (POROT). Tanssiopena Eve

-Keskiviikko Lastentanssi 3-4v klo 17-17.45 (LUMIHIUTALEET). Tanssiopena Miira

-Keskiviikko Show alkeet 7-9v klo 18.30-19.30 (VARKAAT). Tanssiopena Linnea

-Keskiviikko Contemporary Show edistyneet +16v klo 18.15-19.30 (RUUSUT). Tanssiopena Miira

-Keskiviikko Jumps & turns alkeet/keskitaso klo 16.15-17.15 (JÄÄKUKAT). Tanssiopena Anniina

-Torstai Lyrical jazz 13-15v klo 17-18.15 (SEIREENIT). Tanssiopena Anniina

-Torstai Show edistyneet +16v klo 19.30-21 (REVONTULET). Tanssiopena Matti

-Perjantai Show alkeet 5-6v klo 17.15-18 (PUPUT). Tanssiopena Jenna ja Isa

-Lauantai Taaperotanssi 1-3v (ryhmä 1) klo 10.45-11.30 (REKIRETKI). Tanssiopena Jenna

__________________________________________________

3.Näytöksessä (klo 16-17.30) esiintyvät ryhmät:

-EDU ryhmät (Minit, Säihkeet, Hohteet, Lumot ja Loisteet)

-Aikuisten kisakoreografian tanssijat

-Maanantai Baletti aikuiset klo 18.30-19.30 (JÄÄKUKAT). Tanssiopena Amanda

-Maanantai Show edistyneet +16v klo 18.45-19.45 (REVONTULET). Tanssiopena Cia

-Tiistai Commercial keskitaso 13-15v klo 18-19 (LINNAN VARTIJAT). Tanssiopena Noora P.

-Torstai Satubaletti 4-5v klo 17.45-18.30 (PUPUT). Tanssiopena Noora K.

-Torstai Show alkeet 7-9v klo 18.30-19.30 (VARKAAT). Tanssiopena Noora K.

-Torstai Nykytanssi aikuiset klo 18.15-19.30 (RUUSUT). Tanssiopena Matti

-Perjantai Show alkeet 7-9v klo 16.30-17.30 (KORPIT). Tanssiopena Minttu

-Lauantai Taaperotanssi 1-3v (ryhmä 1) klo 10.45-11.30 (REKIRETKI). Tanssiopena Jenna

-Lauantai Lastentanssi 3-4v klo 10-10.45 (LUMIHIUTALEET). Tanssiopena Jenna

-Lauantai Show alkeet 5-6v klo 10.45-11.30 (POROT). Tanssiopena Natalie

-Lauantai Show alkeet 7-9v klo 11.35-12.35 (KORPIT). Tanssiopena Natalie

-Lauantai Show alkeet 10-12v klo 12.35-13.35 (SEIREENIT). Tanssiopena Natalie

_______________________________________________________________________

Näytöspäivän tarkemmat ohjeet ja aikataulut tulevat lähempänä näytöstä tänne näytösinfoon.